Анатолій & Оля

У моєму колі друзів мабуть усі вже знають професіонала, фотографа Люду Юкал. А все тому, що вона, за допомогою об’єктива найвдаліше може передати життя людини, вловити іскорку щастя, зберегти на фото емоційні моменти свята!

Перше знайомство з Людочкою(дозволю собі так лагідно назвати, адже це людина-позитив з доброю душею) було на зйомці нашого love story. Одразу мене вразила її мегавідповідальність і уважність. До зйомки ми обговорили усі деталі: починаючи від локацій, закінчуючи вбранням та реквізитом. Я дуже хвилювалася, адже мій чоловік(наречений на той час) взагалі не любить фотографуватися. Яке ж було моє здивування, коли він зміг вільно поводити себе під час зйомки! І, ми фотографувалися не годину(як домовлялися), а дві! А фото виявилися неперевершено крутими!
Коли ж ми вирішували щодо фотографа на наше весільне свято, ми без вагань обрали ЛЮДУ. І не помилились! Ми вражені її роботою. В неї справжній талант до прекрасного!
А тепер мої плюси нашої весільної зйомки:
•увага до усіх детальок( світлини букета, сукні, зачіски, фотозони, ітд);
•живі фотографії, у яких присутні щирі емоції (як наші, так і гостей);
•спіймані усі важливі моменти свята;
•майстерно та стильно виконана робота! Особливо втішила обробка фотографій.
Мінусів для себе я не знайшла!

А ще, ніби дрібниці, проте приємно отримувати привітання в річницю весілля особисто від фотографа;)

Щоб зйомка була вдалою, потрібно знайти фотографа, погляди на естетику якого збігаються з твоїми. Я знайшла свого фотографа, яка за декілька годин фіксує моменти щастя....

Людочка, я безмежно вдячна тобі! Ти не тільки бомбезний фотограф, а ще й промінчик теплоти і доброти! Зичу тобі тільки найкращого!

Сергій & Аня

Весілля це одне із самих прекрасних, незабутніх та відповідальних подій життя. Кожні молодята мріють про щось ідеальне і ми тому не виключення. Тому відразу без сумнівів знали що закарбувати цю подію довіримо Людмилі. Це не тільки чудова позитивна людина, а професіонал свого діла який вложує в кожну світлину свою душу, втілює всі ваші побажання в реальність та придумує самі оригінальні ідеї для фото. Адже весілля це дуже хвилююче свято і не завжди можеш керувати емоціями і працювати на фотографа, але зараз навіть коли пишу цей відгук згадую ці фото і усміхаюся кожен ракурс, кожна дрібниця, гості, незабутні емоції, фото діток та наші закохані погляди немов знову і знову проживаю цей день.

 

Безмежно вдячні Людмилі за незабутні емоції та великий вклад в доповнення нашого свята.

 

Тому без сумнівів рекомендуємо довірити своє свято Людмилі і отримати від праці з нею не тільки чудовий настрій, а і вражаючий результат.

Сергій & Ліза

Люда,це насамперед дууууже добра людина, це для фотографа немало значно,вже не раз фотографуємось у неї, всі фотосесії проходили дуже весело. Люда допомагала не соромитись, відчувати себе вільно не сковано, думаю усі хто фотографуються не часто зтикались з тим, що не знають що їм робити стояти чи сидіти,чи сміятись,чи плакати.

Вона дійсно професіонал,багатьом фотографам які навчались і закінчували різні заклади можна було б повчитись у неї.

Про фото які вона обробляє,а потім відає я не нахожу слів щоб описати їх!  Це просто Вааааав! Ми майже місяць обирали кращу із кращих щоб зробити весільні запрошення, в кінці кінців зробили з 4-ох фото.

Коли потрібно було шукати фотографа на весілля не було сумніву що це буде Люда!

Переглядаючи весільні фото,не можем обрати яку ж нам роздрукувати собі в кімнату.
Від всього серця рекомендую її кожному,хто хоче отримувати від фото та від фотосесій справжнне задоволення.

 

 

Сергій & Анастасія

Привіт Людочка, закінчились свята, надіюсь ти добре відпочила) хочу подякувати за фото, які ми переглядаємо кожного разу із захопленням.

 

З твоєї сторони це гарно і професійно пророблена робота. Ми дякую багатьом людям які допомогли зробити і провели весілля, але тобі дякуємо, що ти зробила пам'ять тих прекрасних, таємничих, особливих, хвилюючих, душевних моментів.

 

Дуже тобі дякуємо))) нехай Господь благословить твою роботу, дає натхнення творити те прекрасне. дарувати радість іншим людям))))

Данік & Елізабет

Весілля то купа емоцій радісних і навіть нервових, то купа щасливих годин і навіть непередбачуваних хв. Хочеться щоб кожна деталь запам'яталася, хочеться щоб все запам'яталося не тільки в наших спогадах, а й фото картках. В підготовці до весілля думаєш, що тобі б хотілося гарною залишитись на фотографіях( кажу це бо не часто фотографуюсь, хоча живу в столітті сучасності і не дуже вмію позувати).

 

@ludmilkay_phoyography ну вміє вона розположити до себе свою простотою( в самих хороших відтінках цього слова), своєю щирістю і незамислуватістю в комунікації!

 

Професіонал свої справи! І що є важливо @ludmilkay_photography навчається, вдосконалюється, росте! Усім раджу!

 

 

Олександр & Тетяна

Які гарні фото! Просто шикарні.

 

Яка я рада що саме ти була нашим фотографом!

 

Фотки нереально класні!

Дякую!!!

Андрій & Діана

 

Часом дивлючись на якесь одне з наших весільних фото і розумію. що ми зробили правильний вибір!

Ми дуже задоволені працею фотографа @ykalphoto!!!

 

Відчуваю один з тих моментів у житті, коли ти отримуєш більше ніж очікував!

 

Безмежно вдячні!

Тимофій & Оля

Привіт) Дякуємо тобі за такі класні фото! Ми дуже задоволені, і особливо приємно вражені тим, як ти віддала нам фото)) Tіма каже мені: "Я думав, що вона просто віддасть фото на пластмасовій флешці"... А тут така краса: і стильно, і гарно, і роздруковані фото для нас і для батьків)) І коробочка в якості декору може бути використана))

 

Щиро дякуємо тобі за те, що так професійно і надзвичайно гарно запечатлила особливі моменти нашого весілля!

 

Благословінь, успіхів, і розвитку тобі у твоій справі!